+ فقط برای یادآوری

با سلام و احترام

         بدینوسیله به استحضار می رساند هیئت حضرت علی اصغر (ع) تاسیس 1349 بوده و تاکنون 4 دهه  دارای برنامه هفتگی زیارت عاشورا و دعای توسل و عزاداری دهه محرم حضرت سیدالشهدا می باشد.

اما هدف از این مطلب ، گلایه از بستگان و آشنایان علی الخصوص جوانترها ی هیئت که چرا در برنامه های هفتگی شرکت نمی کنیم و آیا به واقع منتظران واقعی حضرت مهدی (عج) ما هستیم که سه شنبه ها حتی 1.5 ساعت  زحمت رفت و برگشت از منزل تا هیئت را به خود  نداده و حتی یک هفته در میان هم از آمدن به هیئت دریغ می نمائیم و تصورمان این است که هیئت و دعا فقط دهه محرم بوده و پس از روز دهم و شهادت امام حسین (ع) و 72 تن، دعا و هیئت تعطیل و تا سال بعد اگرعمری باقی بود و اگر توانستیم سال بعد همدیگر را تحمل کنیم.....

  آیا این واقعا  در شان قدیمی ترین هیئت منطقه و کرج و تهران می باشد که پس از سه دهه ،حضرت آیت الله کلانتر منزل خود را در اختیار هیئت قرار داده و تاکنون بیش از 10سال از بیت ایشان به عنوان هیئت استفاده می نمائیم ،براستی  تشکر از سید بزرگوار به این شکل می باشد؟؟؟؟؟؟؟؟

بیاییم کم لطفی ها را کنار گذاشته و کدورت ها را بخاطر عظمت نام هیئت و شهدا برای اینگونه مجالس ارزش بیشتری قائل باشیم که هر چه داریم و در آینده بدست می آوریم انشاالله از اینگونه توسلات است. باشد که فرزندانمان هم به اینگونه مجالس گرایش پیدا نمایند.

 

                                       با تشکر و سپاس

 

نویسنده : حسین طالبی ; ساعت ٢:٠۱ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ فروردین ۱۳٩٠
تگ ها:
comment نظرات () لینک